perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: mbesë

Fjalor: anglisht mbesë
Përkthime: niece
mbesë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: neteř
mbesë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: nichte
mbesë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: broderdatter, brordatter, niere, søsterdatter
mbesë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: sobrina
mbesë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: nièce
mbesë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: nipote
mbesë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: brordatter, niese
mbesë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: племянница
mbesë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: nielse
mbesë në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: пляменніца, плямеьнiца
mbesë në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: sisarentytär, veljentytär
mbesë në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: nećaka
mbesë në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: unokahúg
mbesë në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: sobrinha
mbesë në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: neter
mbesë në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: небога, племінниця
mbesë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: bratanica, siódemka
mbesë në polonisht »