perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: mbin

Fjalor: anglisht mbin
Përkthime: germinate, pullulate, sprout
mbin në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: klíčit, pučet, vyklíčit, vyrážet
mbin në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: keimen
mbin në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: gro
mbin në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: abotonar, brotar, germinar, nacer, salir
mbin në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: bourgeonner, germer, poindre
mbin në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: germogliare, spuntare
mbin në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: gro
mbin në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: прорастать
mbin në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: gro
mbin në suedisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: hajt
mbin në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: brotar, germinar
mbin në portugalisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: kiełkować
mbin në polonisht »

Fjalë të ngjashme

bin laden, bin laden movie, binweevils, bin file, bin checker, mbin net, mb in gb, mb in swords, bin tere sanam, bin search