perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: mbushje

Fjalor: anglisht mbushje
Përkthime: filling, infusion, inlay, seal, completion, impletion, repletion
mbushje në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: náplň, naplnění, násyp, plnění, výplň, vyplňování, plomba
mbushje në çeki »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: remplissage, plomb, plombage
mbushje në frëngjisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: täyte, täyttäminen
mbushje në finlandisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: napełnianie, plomba, wypełnianie, wypełnienie
mbushje në polonisht »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: plombe, ausfüllung, erfüllung
mbushje në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: plombe
mbushje në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: empaste, cumplimiento, ejecución
mbushje në spanjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: piombo, sigillo
mbushje në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: plombe
mbushje në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: пломба, заполнение, содержимое
mbushje në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: plomb
mbushje në suedisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: fogtömés, tömés
mbushje në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: empaste
mbushje në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: vyplniť
mbushje në sllovakisht »

Fjalë të ngjashme

mbushje dhembesh, mbushje estetike, mbushje vala, mbushje te vales, mbushje te ipkos, mbushje falas, mbushje te buzeve, mbushje vala falas, mbushje vala 900, mbushje z mobile