perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: memec

Fjalor: anglisht memec
Përkthime: mute, dumb, inarticulate, mum, muted, silent, speechless, tacit, wordless
memec në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: němý, bezhlučný, mlčenlivý, nehlučný, oněmělý, tichý, zamlklý
memec në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: stumme, stummer, geräuschlos, schweigend, sprachlich, sprachlos, still, stimmlich, stumm
memec në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: målløs, stum, stille, ustemt
memec në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: mudo, callado, silencioso
memec në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: aphasique, muet, haïr, silencieux
memec në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: muto, cheto
memec në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: målløs, stum, stille, taus, ustemt
memec në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: молчунья, немая, немой, безгласен, безгласный, безмолвный, молчаливый
memec në rusisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: нямы
memec në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: mykkä, hiljainen
memec në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: μουγγός, άναυδος, άφωνος
memec në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: néma, megnémult
memec në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: calado, mudo, silencioso
memec në portugalisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: niemowa, niemy, osiągnąć
memec në polonisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: stum
memec në suedisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: tumm, vaikne
memec në estonisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: bežadis
memec në lituanisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: nemý
memec në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: безмовний, мовчазний, мовчати, німий, німій, німої, німою
memec në ukrainisht »

Fjalë të ngjashme

meme center, meme creator, memec comic indonesia, memec comic, memec komik, memec design, memec plc, memec ist, memec thame, memec line card