perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: meritoj

Fjalor: anglisht meritoj
Përkthime: deserve, earn, merit
meritoj në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: nabýt, vydělávat, zasluhovat
meritoj në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: verdienen
meritoj në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: fortjene, vinde
meritoj në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: ganar, merecer, valer
meritoj në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: gagner, mériter, valoir
meritoj në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: guadagnare, meritare
meritoj në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: oppnå
meritoj në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: заслуживать
meritoj në rusisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: заслугоўваць
meritoj në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: ansaita, voittaa
meritoj në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: αξίζω, κερδίζω
meritoj në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: érdem, érdemel
meritoj në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: auferir, ganhar, lucrar, merecer, valer
meritoj në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: заробити, заробіть, заробляти, заслуговувати, заслужити
meritoj në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: zasługiwać
meritoj në polonisht »

Fjalë të ngjashme

meritoj te jem i lumtur