perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: mesnatë

Fjalor: anglisht mesnatë
Përkthime: midnight, north, northland
mesnatë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: půlnoc, sever, severní
mesnatë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: mitternacht, nord, norden
mesnatë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: midnat, nord, nordlig
mesnatë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: medianoche, norte
mesnatë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: minuit, nord, septentrion
mesnatë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: mezzanotte, nord, settentrione
mesnatë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: midnatt, nord
mesnatë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: норд, полночь, север, северный
mesnatë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: midnatt, nord, norr
mesnatë në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: полунощ, север
mesnatë në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: нiтка, поунач, поўнач
mesnatë në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: kesköö, põhi
mesnatë në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: keskiyö, pohjoinen, puoliyö
mesnatë në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: μεσάνυχτα
mesnatë në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: ponoć, sjever
mesnatë në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: éjfél, észak, északi
mesnatë në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: šiaurė, šiaurinis, vidurnaktis
mesnatë në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: meia-noite, norte
mesnatë në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: nordic
mesnatë në rumanisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: polnoč, sever
mesnatë në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: зеніт, північ
mesnatë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: północ
mesnatë në polonisht »