perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: metër

Fjalor: anglisht metër
Përkthime: meter, metre
metër në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: metr
metër në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: band, meter
metër në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: meter
metër në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: estéreo, metro
metër në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: mètre
metër në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: metro
metër në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: meter
metër në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: метр
metër në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: meter
metër në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: метър
metër në bullgarisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: meeter
metër në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: metri
metër në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: μέτρο
metër në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: metar
metër në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: méter
metër në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: metras
metër në lituanisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: meter
metër në sllovakisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: metr
metër në polonisht »