perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: mi

Fjalor: anglisht mi
Përkthime: mouse, rat
mi në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: myš, krysa
mi në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: maus, ratte
mi në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: mus, rotte
mi në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: ratón, rata
mi në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: campagnol, mulot, souris, rat, rate
mi në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: mouse, sorcio, topo, ratto
mi në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: mus, rotte
mi në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: мышка, мышь, крыса
mi në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: mus
mi në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: мыш, пацук, пацух
mi në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: hiir, rott
mi në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: hiiri, rotta
mi në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: ποντίκι, αρουραίος
mi në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: miš, štakor
mi në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: egér, patkány
mi në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: pelė, žiurkė
mi në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: rato, ratos, rata, ratazana
mi në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: miš, podgana
mi në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: myš, potkan
mi në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: миша, мишу
mi në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: mysz, szczur
mi në polonisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: плъх
mi në bullgarisht »

Fjalë të ngjashme

1.609344 kilometers, mi corazon insiste, mi ritmo, mi pecado, mi amor, mi mi mi, mi segundo intento, mi corazon insiste lyrics, mi scappa la pipi, mi mi mi serebro, mi hermosa