perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: midis

Fjalor: anglisht midis
Përkthime: among, amongst, between, betwixt, amid, amidst, midway
midis në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: mezi
midis në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: mitten, unter, zwirnen, zwischen, darunter, inmitten
midis në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: blandt, mellem, bland, blyant, deriblandt, imellem, midt
midis në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: entre
midis në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: entre, parmi
midis në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: fra, tra
midis në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: iblant, imellom, inniblant, mellom, bland, blant, deriblant, midt
midis në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: между, среди, промеж, промежду, середь, средь
midis në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: emellan, bland, blankt, mitt
midis në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: между
midis në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: мiж, паміж, між, памiж, пасярод
midis në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: hulgas, seas, vahel
midis në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: joukkoon, joukossa, kesken, lomassa, välissä, seassa
midis në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: ανάμεσα, μεταξύ
midis në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: između, među
midis në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: közé, között
midis në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: tarp
midis në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: entre
midis në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: із-поміж, межи, між, помежи, поміж, проміж, серед, з-межи, з-між, з-поміж, з-посеред
midis në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: między, pomiędzy, pośród, wśród
midis në polonisht »

Fjalë të ngjashme

midi files, midi dress, midi keyboard, midi shqip, midis group, midis peru, midis search, midis gratis, midas touch, midis cristianos