perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: miell

Fjalor: anglisht miell
Përkthime: farinaceous, flour, meal
miell në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: moučka, moučnatý, moučný, mouka
miell në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: mehlig, mehl
miell në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: mel
miell në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: farináceo, harina
miell në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: farinacé, farine, farineux, bisaille, recoupe
miell në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: farina
miell në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: mel, mjøl, potetmel
miell në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: мука, мучной
miell në rusisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: брашно
miell në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: мука, пакута
miell në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: jahu
miell në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: jauho, jauhot
miell në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: αλεύρι, γεύμα
miell në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: brašno
miell në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: liszt
miell në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: miltai
miell në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: farináceo, farinha, tortura
miell në portugalisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: mączny, mąka
miell në polonisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: mjöl
miell në suedisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: múka
miell në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: агонія, борошно, катування, розривання
miell në ukrainisht »

Fjalë të ngjashme

miell tirana, miell misri, miell prima, miell tirana sh.a, miell integral, miell orizi, miell diamond, miell misri me presh, miell misri dieta, miell misri me spinaq