perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: milion

Fjalor: anglisht milion
Përkthime: million
milion në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: milión
milion në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: million
milion në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: million
milion në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: millón
milion në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: million
milion në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: milione
milion në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: million
milion në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: миллион
milion në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: miljon, million
milion në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: мільён
milion në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: miljon
milion në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: miljoona
milion në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: εκατομμύριο
milion në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: milijun
milion në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: millió
milion në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: milijonas
milion në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: milhão
milion në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: milijon
milion në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: мільйон
milion në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: milion
milion në polonisht »

Fjalë të ngjashme

million pound girl, million dollar baby, million pound girl lyrics, million dollar arm, million voices, million stylez, million perfume, million dollar girl lyrics, million dollar man lyrics, million pound girl download