perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: minutë

Fjalor: anglisht minutë
Përkthime: minute
minutë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: minuta
minutë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: minute
minutë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: minut
minutë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: minuto
minutë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: centigrade, minute
minutë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: minuta, minuto
minutë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: minutt
minutë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: минута
minutë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: minut
minutë në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: минута
minutë në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: мінута
minutë në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: minut
minutë në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: minuutti
minutë në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: λεπτό
minutë në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: minut
minutë në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: ívperc, perc
minutë në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: minutė
minutë në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: minuto
minutë në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: minúta
minutë në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: докладний, дрібний, мить, незначний, хвилина, хвилинка
minutë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: minuta
minutë në polonisht »