perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: miqësi

Fjalor: anglisht miqësi
Përkthime: amicability, amity, close, friendship
miqësi në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: družba, přátelství
miqësi në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: freundschaft
miqësi në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: venskab
miqësi në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: amistad, contraer
miqësi në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: amitié, bonnes
miqësi në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: amicizia, frequentazione
miqësi në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: kameratskap, vennskap
miqësi në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: дружба, дружество, приязнь, приятельство, человеколюбие
miqësi në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: vänskap
miqësi në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: дружба, сяброўства
miqësi në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: sõprus
miqësi në estonisht »
Fjalor: grek
Përkthime: φιλία
miqësi në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: prijateljstvo
miqësi në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: barátság
miqësi në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: draugystė
miqësi në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: afeição, amizade
miqësi në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: prietenie
miqësi në rumanisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: асоціація, дружба, єднання, єдність, спільність, товариство
miqësi në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: przyjaźń
miqësi në polonisht »

Fjalë të ngjashme

poezi miqësi