perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: mirësi

Fjalor: anglisht mirësi
Përkthime: better, friendliness, goodness, kindliness, kindness, virtue
mirësi në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: dobrota, laskavost, vlídnost
mirësi në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: güte
mirësi në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: godet
mirësi në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: bondad
mirësi në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: bonté, douceur, mansuétude
mirësi në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: bontà
mirësi në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: godhet
mirësi në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: доброта, мягкосердечие, отзывчивость
mirësi në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: godhet, vänlighet
mirësi në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: дабрата
mirësi në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: headus
mirësi në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: hyvyys
mirësi në finlandisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: jóság
mirësi në hungarisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: bunătate
mirësi në rumanisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: добрість, доброзичливість, доброта, ласка, милість, ніжність, привітність
mirësi në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: dobroć
mirësi në polonisht »