perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: misër

Fjalor: anglisht misër
Përkthime: corn, maize
misër në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: kukuřice
misër në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: mais
misër në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: korn, mails, majs
misër në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: maíz
misër në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: maïs, turquet, turquette
misër në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: granturco, mais
misër në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: korn, mais
misër në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: кукуруза, маис
misër në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: majs
misër në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: царевица
misër në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: кукуруза
misër në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: mais
misër në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: maissi
misër në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: kukuruz
misër në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: gabonaszem, kukorica, tengeri
misër në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: kukurūzai
misër në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: milho
misër në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: koruza
misër në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: кукурудза
misër në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: kukurydza
misër në polonisht »

Fjalë të ngjashme

bukë misër