perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: mjaft

Fjalor: anglisht mjaft
Përkthime: adequate, enough, fair, passable, passing, satisfactory, sufficient
mjaft në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: dost, dostačující, dostatečný, postačující
mjaft në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: genug, genügend, genügender, hinlänglich, hinreichend
mjaft në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: nok, tilstrækkelig
mjaft në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: bastante, suficiente
mjaft në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: assez, suffire, suffisant
mjaft në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: abbastanza, bastante, sufficiente
mjaft në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: middels, nok, rimelig, tilstrekkelig
mjaft në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: достаточный
mjaft në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: ganska, nog, tillräcklig, tillräckligt
mjaft në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: дастатковы, досьщь, заможны
mjaft në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: riittävä, kylliksi
mjaft në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: dosta, radije
mjaft në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: elég, elegendő, elégséges, hármas, inkább, jobban
mjaft në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: assaz, bastante, suficiente, antes
mjaft në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: destul, suficient
mjaft në rumanisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: dovolj
mjaft në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: адекватний, відповідний, досить, достатній, задовільний, компетентний, повний, правомочний, просторий, рясний, точний, щедрий
mjaft në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: dostateczny, siostrzenica
mjaft në polonisht »

Fjalë të ngjashme

mjaft albania, mjaft movement, mjaft me alberto pellai, mjaft adelina tahiri, mjaft me, mjaft me me ju, mjaft adelina tahiri lyrics, mjaft movement albania, mjaft fest, mjaft me silvi