perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: mollë

Fjalor: anglisht mollë
Përkthime: apple
mollë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: jablko
mollë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: apfel
mollë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: æble
mollë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: manzana
mollë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: pomme
mollë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: mela, pomo
mollë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: eple
mollë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: яблоко
mollë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: äpple
mollë në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: ябълка
mollë në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: бульба, яблык
mollë në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: õun
mollë në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: omena
mollë në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: μήλο
mollë në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: jabuka
mollë në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: alma
mollë në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: obuolys
mollë në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: maníaca
mollë në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: jabolko
mollë në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: галушка, яблуко, яблуневий, яблуня
mollë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: jabłko
mollë në polonisht »

Fjalë të ngjashme

mollë e ndaluar, mollë e ndalueme, qafë mollë, mollë dheu