perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: monument

Fjalor: anglisht monument
Përkthime: memorial, monument, antique, relic
monument në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: památka, památník, pomník
monument në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: denkmal, mahnmal, monument, kunstdenkmal
monument në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: mindesmærke, monument, støtte
monument në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: conmemorativo, estatua, monumento
monument në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: cénotaphe, monument
monument në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: monumento
monument në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: minnesmerke, monument, statue, støtte, antikk, severdighet
monument në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: монумент, памятник
monument në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: minnesmärke, monument, stötte, vård, sevärdhet
monument në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: помнік
monument në bjellorusisht »
Fjalor: grek
Përkthime: μνημείο
monument në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: spomenik
monument në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: emlékmű
monument në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: memorialas, monumentas, paminklas
monument në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: monumento
monument në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: pamiatka
monument në sllovakisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: pomnik, zabytek
monument në polonisht »

Fjalë të ngjashme

monument men, monument valley, monument 10k, monument men trailer, monument men movie, monument men book, monument men review, monument london, monument cafe, monument lane