perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: morr

Fjalor: anglisht morr
Përkthime: lice, louse
morr në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: veš
morr në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: laus
morr në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: lus
morr në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: piojo
morr në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: pou, toto
morr në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: pidocchio
morr në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: lus
morr në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: вошь
morr në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: lus
morr në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: въшка
morr në bullgarisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: täi
morr në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime:
morr në kroatisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: utėlė
morr në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: piolho
morr në portugalisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: wesz
morr në polonisht »

Fjalë të ngjashme

morr wheels, morr music, morr vs8.2, morr sharp, morr f, morr outdoors, morr wheels for sale, morr f 3, morr 12.5, morr forte