perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: mot

Fjalor: anglisht mot
Përkthime: serenity, weather, annum, twelvemonth, year
mot në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: počasí, ročník, rok
mot në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: heiterkeit, wetter, witterung, jahr, jahrgang
mot në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: vær, vejr, år, fødselsår
mot në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: serenidad, temporal, tiempo, aľo, año
mot në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: météo, sérénité, temps, an, anneau, année, hiver
mot në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: serenità, tempo, annata, anno
mot në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: vær, år, årstall, fødselsår, skuddår
mot në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: погода, год
mot në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: väder, väderlek, år, årtal
mot në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: време, година
mot në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: пагода, год
mot në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: ilma, sää, vuosi
mot në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: γαλήνη, καιρός, έτος, χρονιά, χρόνος
mot në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: vrijeme, godina
mot në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: csúnya, idő, időjárás, esztendő, év
mot në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: oras, metai
mot në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: cariz, tempo, ano
mot në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: vreme, leto
mot në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: погода, гартувати, загартовувати, загартувати, літа, привчати, привчити, рік, сезон
mot në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: pogoda, rok
mot në polonisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: aasta
mot në estonisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: an
mot në rumanisht »

Fjalë të ngjashme

mot sot, mot check, mot history, mot ni, mot test, mot checklist, mot models, mot cost, mot certificate, mot the gioi