perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: mrekulli

Fjalor: anglisht mrekulli
Përkthime: funnier, miracle
mrekulli në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: div
mrekulli në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: wunder, wundertat
mrekulli në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: vidunder
mrekulli në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: milagro, prodigio
mrekulli në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: miracle
mrekulli në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: miracolo
mrekulli në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: vidunder
mrekulli në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: чудо
mrekulli në rusisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: чудо
mrekulli në bullgarisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: ime, imetegu
mrekulli në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: ihme, ihmetyö
mrekulli në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: θαύμα
mrekulli në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: čudo
mrekulli në kroatisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: stebuklas
mrekulli në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: milagre
mrekulli në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: zázrak
mrekulli në sllovakisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: dziw
mrekulli në polonisht »

Fjalë të ngjashme

mrekullia e 8, mrekullia e 8 teksti, mrekullia e allahut, mrekullia e 8 alban skenderaj teksti, mrekullia e 8 alban skenderaj lyrics, mrekullia e shekullit, mrekulli kuranore, mrekulli islame, mrekullia e krijimit te njeriut, mrekullia e 8 mp3