perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: muaj

Fjalor: anglisht muaj
Përkthime: month
muaj në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: měsíc
muaj në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: monat, mond
muaj në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: måned
muaj në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: mes
muaj në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: moins, mois, ramadan
muaj në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: mese
muaj në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: måned
muaj në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: месяц
muaj në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: månad
muaj në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: месец
muaj në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: месяц
muaj në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: kuu
muaj në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kuu, kuukausi
muaj në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: μήνας
muaj në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: mjesec
muaj në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: hónap
muaj në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: mėnuo
muaj në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: mes, mês
muaj në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: mesec
muaj në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: mesiac
muaj në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: місяць
muaj në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: miesiąc
muaj në polonisht »

Fjalë të ngjashme

muaj mjalti, muay thai, muay thai training, muay thai techniques, muaj tiag, muaj kub yaj, muaj tsim xyooj, muaj kub yaj vol 6, muaj i ramazanit 2014, muaj tsim