perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: mulli

Fjalor: anglisht mulli
Përkthime: grinder, mill
mulli në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: mlýn
mulli në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: mühle
mulli në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: mølle
mulli në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: molinillo, molino
mulli në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: minoterie, moulin
mulli në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: mulino
mulli në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: mølle
mulli në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: мельница
mulli në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: kvarn
mulli në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: млын
mulli në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: veski
mulli në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: mylly
mulli në finlandisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: malom
mulli në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: moinho, mono
mulli në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: mlyn
mulli në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: завод, млин, молоти, просо, фабрика, фрезувати
mulli në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: młyn
mulli në polonisht »

Fjalë të ngjashme

mulli me ere, mulli kafeje, mulli per kafe, mulli kafeje ne shitje, mulli in english, mulli and boo, mooli paratha, mulli brothers, mooli ka paratha, mulli forest