perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: mur

Fjalor: anglisht mur
Përkthime: face, partition, wall, mural, parietal
mur në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: plocha, příčka, stěna, zeď, nástěnný
mur në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: mauer, wand
mur në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: mur, væg, veg
mur në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: muro, pared, tabique, tapia, mural, parietal
mur në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: considérer, mur, pan, paroi, pignon, mural, pariétal
mur në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: muro, parete, murale, parietale
mur në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: fjellvegg, mur, vegg
mur në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: стена, настенный, стенной
mur në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: vägg
mur në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: стена
mur në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: сцяна, сьцяна
mur në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: muuri, seinä
mur në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: zid, zidni
mur në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: fal, fali
mur në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: siena
mur në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: muro, parede, tabique, taipa, mural, parietal
mur në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: stena, zid
mur në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: стіна
mur në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: ściana, ścienny
mur në polonisht »

Fjalë të ngjashme

mur guri, mur mur, mur shipping, mur lafferty, mur de berlin, mur consent form, mur design, mur mur monday, mur berlinski, mur mur atlantic city