perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: mushkëri

Fjalor: anglisht mushkëri
Përkthime: lung
mushkëri në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: plíce
mushkëri në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: lunge, lungenflügel
mushkëri në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: lunge
mushkëri në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: bofe, pulmón
mushkëri në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: poumon
mushkëri në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: polmone
mushkëri në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: lunga, lunge
mushkëri në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: легкое, лёгкое
mushkëri në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: lunga
mushkëri në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: лёгкае
mushkëri në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: kops
mushkëri në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: keuhko
mushkëri në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: πνεύμονας
mushkëri në greqisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: plautis
mushkëri në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: pulmão
mushkëri në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: pljuča
mushkëri në sllovenisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: płuco
mushkëri në polonisht »