perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: mut

Fjalor: anglisht mut
Përkthime: crap, shit
mut në anglisht »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: dreck, scheiße
mut në gjermanisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: mierda
mut në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: merde
mut në frëngjisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: dritt, skit
mut në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: дерьмо
mut në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: skit
mut në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: лайно
mut në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: дзярмо
mut në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: pask, sitt, sittuma
mut në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: paska
mut në finlandisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: šūdas
mut në lituanisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: rahat
mut në rumanisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: gówno
mut në polonisht »

Fjalë të ngjashme

mut ne enderr, mut e ke bo, muthead, mut 25, mut twitter, mutt dog, mut forums, mut dua, mut 25 coin glitch, mut 25 tips