perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: muze

Fjalor: anglisht muze
Përkthime: museum
muze në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: muzeum
muze në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: museal, museum
muze në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: museum
muze në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: museo
muze në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: musée, muséum
muze në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: museo
muze në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: museum, museet
muze në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: музей, музейный, музее, музеем
muze në rusisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: музей
muze në bullgarisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: muuseum
muze në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: museo
muze në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: μουσείο
muze në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: muzej
muze në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: muzeális, múzeum, múzeumi
muze në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: museu
muze në portugalisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: muzealny, muzeum
muze në polonisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: museum
muze në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: музей
muze në bjellorusisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: muziejus
muze në lituanisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: múzeum
muze në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: музей, музейний
muze në ukrainisht »

Fjalë të ngjashme

muze ne shqiperi, muze salon, muze clothing, muze magazine, muze music, muze dc, müze kart, muse definition, muze inc, muze noordwijk