perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: muzikant

Fjalor: anglisht muzikant
Përkthime: bandsman, musician
muzikant në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: hudebník, muzikant
muzikant në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: musikant, musiker
muzikant në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: instrumentalist, musiker
muzikant në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: músico
muzikant në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: concertiste, moujik, musicien
muzikant në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: musicista
muzikant në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: musiker
muzikant në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: музыкант
muzikant në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: musiker
muzikant në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: музикант
muzikant në bullgarisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: muusik
muzikant në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: soittaja
muzikant në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: μουσικός
muzikant në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: glazbenik
muzikant në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: muzsikus, zenész
muzikant në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: muzikantas, muzikas
muzikant në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: músico
muzikant në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: glasbenik
muzikant në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: hudobník
muzikant në sllovakisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: muzyk
muzikant në polonisht »

Fjalë të ngjashme

muzikant gezocht, muzikant org, muzikant bazar, muzikant forum, muzikant cz, muzikant te njohur, muzikant overleden 2013, muzikant galanta, muzikant bnr bg, muzikant zoekt band