perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: muzikor

Fjalor: anglisht muzikor
Përkthime: musical, musicals, piece
muzikor në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: hudební, muzikál
muzikor në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: musikalisch
muzikor në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: musikalsk
muzikor në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: musical, músico
muzikor në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: centon, lyrique, musical, musicien, musicographe, philharmonique
muzikor në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: musicale
muzikor në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: musikalsk, musikalisk
muzikor në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: музыкален, музыкальный
muzikor në rusisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: музычны
muzikor në bjellorusisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: zene, zenei, zenés, muzikális, zeneértő
muzikor në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: músico, velada, musical
muzikor në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: мелодичний, мелодійний, музикальний, музичний
muzikor në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: muzyczny, muzykalny
muzikor në polonisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: musikalisk
muzikor në suedisht »

Fjalë të ngjashme

muzikor www.risi-ks.com, muzikor shqip, muzikor 2013, portali muzikor, arti muzikor, folklori muzikor, pentagram muzikor, portal muzikor, tingujt muzikor, edukim muzikor