perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: nëntë

Fjalor: anglisht nëntë
Përkthime: nine
nëntë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: devět, devítka
nëntë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: neun
nëntë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: ni
nëntë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: nueve
nëntë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: neuf
nëntë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: nove
nëntë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: ni
nëntë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: девятка, девять
nëntë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: ni
nëntë në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: дзевяць
nëntë në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: üheksa
nëntë në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: yhdeksän
nëntë në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: devet
nëntë në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: kilenc
nëntë në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: devyni
nëntë në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: nove, novel
nëntë në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: nou
nëntë në rumanisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: devet
nëntë në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: deväť
nëntë në sllovakisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: dziewięć, gołębica
nëntë në polonisht »