perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: natyrisht

Fjalor: anglisht natyrisht
Përkthime: naturally
natyrisht në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: ovšem, přirozeně, samozřejmě
natyrisht në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: freilich, naturgetreu, natürlich, unbefangen
natyrisht në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: naturligvis, selvfølgelig
natyrisht në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: naturalmente, supuesto
natyrisht në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: bien, évidement, naturellement
natyrisht në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: naturalmente
natyrisht në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: naturligvis, selvfølgelig
natyrisht në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: естественно, конечно
natyrisht në rusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: loomulikult
natyrisht në estonisht »
Fjalor: grek
Përkthime: φυσικά
natyrisht në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: természetesen
natyrisht në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: naturalmente
natyrisht në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: prirodzene
natyrisht në sllovakisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: naturalnie
natyrisht në polonisht »