perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: ndërresa

Fjalor: anglisht ndërresa
Përkthime: hosiery, linen, underclothes, underclothing, underwear
ndërresa në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: prádlo
ndërresa në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: unterwäsche, wäsche
ndërresa në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: linnet
ndërresa në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: lencería
ndërresa në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: linge, lingerie, nappage
ndërresa në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: biancheria
ndërresa në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: hvitevarer, linne, linnet, underklær, undertøy
ndërresa në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: бельё
ndërresa në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: linne, underkläder
ndërresa në suedisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: pesu
ndërresa në estonisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: rublje
ndërresa në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: fehérnemű
ndërresa në hungarisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: bielizna
ndërresa në polonisht »