perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: ndahem

Fjalor: anglisht ndahem
Përkthime: divorce, repudiate, enlarge
ndahem në anglisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: divorciar, divorciarse, extenderse
ndahem në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: démarier, divorcer, séparer
ndahem në frëngjisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: skilja
ndahem në suedisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: erota
ndahem në finlandisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: elválik, elválni
ndahem në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: divorciar
ndahem në portugalisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: rozwieść, rozwodzić
ndahem në polonisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: oddělit, odloučit, rozloučit
ndahem në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: scheiden
ndahem në gjermanisht »
Fjalor: italian
Përkthime: divorziare
ndahem në italisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: разводить
ndahem në rusisht »