perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: ndarje

Fjalor: anglisht ndarje
Përkthime: armistice, ceasefire, cease-fire, disconnection, divorce
ndarje në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: odloučenost, odpojení, rozloučení, rozluka, vypnutí, vypojení
ndarje në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: trennen, trennung
ndarje në gjermanisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: desembrague, desunión, disyunción, separación
ndarje në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: débranchement, désunion, disjonction, séparation
ndarje në frëngjisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: avkoppling, separasjon
ndarje në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: разлучение, разъединение, расстыковка
ndarje në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: avkoppling, splittring
ndarje në suedisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: elválás
ndarje në hungarisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: rozłączenie
ndarje në polonisht »

Fjalë të ngjashme

ndarje qeraje, ndarje ne dashuri, ndarje ne enderr, ndarje dashurie, ndarje pa kuptim poezi, ndarje nga dashuria, ndarje nga shoqeria, ndarje ne dashuri poezi, ndarja e vipave, ndarje poezi