perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: ndeshje

Fjalor: anglisht ndeshje
Përkthime: game, match
ndeshje në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: zápas
ndeshje në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: kampf, spiel, wettkampf
ndeshje në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: kamp, match
ndeshje në danisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: match
ndeshje në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: gara, gioco, incontro, partita
ndeshje në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: fotballkamp, match
ndeshje në norvegjisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: drabbning, match
ndeshje në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: игра
ndeshje në bullgarisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kilpailu, ottelu
ndeshje në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: αγώνας
ndeshje në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: meccs, mérkőzés
ndeshje në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: mačas, rungtynės, varžybos
ndeshje në lituanisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: zápas
ndeshje në sllovakisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: mecz
ndeshje në polonisht »

Fjalë të ngjashme

ndeshje live, ndeshje te sigurta, ndeshje bllof, ndeshje me qen, ndeshje direkt, ndeshje te sigurta per neser, ndeshje te sigurta per sot, ndeshje 100 te sigurta, ndeshje me dema, ndeshje te shitura