perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: ndoshta

Fjalor: anglisht ndoshta
Përkthime: can, maybe, mayhap, perchance, perhaps, possibly
ndoshta në anglisht »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: etwa, eventuell, möglicherweise, vielleicht
ndoshta në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: måske, muliges
ndoshta në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: acaso, igual, quizá, quizás
ndoshta në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: peut-être
ndoshta në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: forse
ndoshta në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: kanskje, muligens
ndoshta në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: возможно
ndoshta në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: kanske, måhända, möjligen
ndoshta në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: можа
ndoshta në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: ehk, võib-olla
ndoshta në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kai
ndoshta në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: ίσως
ndoshta në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: možda
ndoshta në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: képes, talán, tud
ndoshta në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: galbūt
ndoshta në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: acaso, possivelmente, talvez
ndoshta në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: mogoče
ndoshta në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: може, можливо
ndoshta në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: może
ndoshta në polonisht »

Fjalë të ngjashme

ndoshta nje dite, ndoshta gabova, ndoshta mentor kurtishi, ndoshta neser sjam gjall, ndoshta nje dite poezi, ndoshta sef duraj, ndoshta dikur ne vjeshten, ndoshta gabova lyrics shkumbin ismaili, ndoshta teksti, ndoshta gabova teksti