perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: nesër

Fjalor: anglisht nesër
Përkthime: morrow, tomorrow
nesër në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: zítra, zítřek
nesër në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: morgen
nesër në gjermanisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: mañana
nesër në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: avenir, demain, lendemain
nesër në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: domani
nesër në italisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: завтра
nesër në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: morgon
nesër në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: утре
nesër në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: заутра
nesër në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: homme
nesër në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: huomenna
nesër në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: αύριο
nesër në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: sutra
nesër në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: holnap
nesër në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: rytdiena, rytoj, rytojus
nesër në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: amanhã, magana
nesër në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: jutri
nesër në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: zajtra
nesër në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: завтра
nesër në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: jutro
nesër në polonisht »

Fjalë të ngjashme

moti nesër, horoskopi nesër, koha nesër