perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: nisem

Fjalor: anglisht nisem
Përkthime: depart, start
nisem në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: odcestovat, odcházet, odejít, odjet, odjíždět, odstartovat, spouštět, spustit, startovat, vyjet, začínat, začít
nisem në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: abfahren, abmarschieren, abreisen, aufbrechen, aufmachen, ausziehen, fortgehen
nisem në gjermanisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: salir
nisem në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: partir
nisem në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: partire
nisem në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: dra
nisem në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: выступать
nisem në rusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: lähteä
nisem në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: otići, otputovati
nisem në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: elindulni, megindulni
nisem në hungarisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: wyruszać
nisem në polonisht »

Fjalë të ngjashme

nisem pozabil besedilo, nisem levičar, nisem limited, nisem vec s tabo lyrics, nisem mačo, nisem več s tabo, nisem knjiga, nisem davčni zavezanec, nisem davčni zavezanec račun, nisim shampoo