perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: njëmbëdhjetë

Fjalor: anglisht njëmbëdhjetë
Përkthime: eleventh
njëmbëdhjetë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: jedenáctý
njëmbëdhjetë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: elfte, elfter
njëmbëdhjetë në gjermanisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: decimoprimero, once
njëmbëdhjetë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: onze, onzième
njëmbëdhjetë në frëngjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: одиннадцатая, одиннадцатом, одиннадцатый
njëmbëdhjetë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: elfte
njëmbëdhjetë në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: единадесет
njëmbëdhjetë në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: адзінаццаты
njëmbëdhjetë në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: üheteistkümnes
njëmbëdhjetë në estonisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: ondeado, onze
njëmbëdhjetë në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: одинадцятий
njëmbëdhjetë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: jedenasty
njëmbëdhjetë në polonisht »