perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: njëzet

Fjalor: anglisht njëzet
Përkthime: twenty
njëzet në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: dvacet
njëzet në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: zwangsverpflichtet, zwanzig
njëzet në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: snes, tue, tyve
njëzet në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: veinte
njëzet në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: vingt
njëzet në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: venti
njëzet në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: snes, tjue
njëzet në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: двадцать
njëzet në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: snes, tjugo
njëzet në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: двадесет
njëzet në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: дваццаць
njëzet në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kaksikymmentä
njëzet në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: dvadeset
njëzet në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: húsz, húszas
njëzet në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: vinte
njëzet në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: dvajset
njëzet në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: dvadsať
njëzet në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: двадцятеро, двадцять
njëzet në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: dwadzieścia, dwunastka
njëzet në polonisht »

Fjalë të ngjashme

njëzet e një