perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çaj në norvegjisht

Fjalë: çaj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (13): te, brist, brudd, grabb, karl, kille, revne, spalte, sprekk, sprika, hakke, hogge, hugga
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze çaj, çaj xhenxhefil, çaj sherbele, çaj sherbela, çaj rusi, çaj mali, çaj në norvegjisht, te në shqip
çaj në norvegjisht