perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çati në norvegjisht

Fjalë: çati (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (1): tak
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze çati, çatı kitapları, çatı katı sözleri, çatı katı gökhan türkmen, çatı katı, çati sistemleri, çati në norvegjisht, tak në shqip
çati në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

ide per dhurata shkop bejzbolli