perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çerek në norvegjisht

Fjalë: çerek (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (9): båt, fjerdedel, kvart, kvartal, kvarter, fjerde, bygd, distrikt, strøk
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze çerek, çeyrek ne kadar, çeyrek fiyatı, çeyrek fiyatları, çeyrek altın ne kadar, çeyrek altın kaç para, çerek në norvegjisht, båt në shqip
çerek në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

mbah suro tre shoket shtoj i ri