perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çliroj në norvegjisht

Fjalë: çliroj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (11): befrielse, frigjøre, gratis, befri, fri, frigi, frita, løslate, løsne, lossa, løya
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze çliroj, çliroj në norvegjisht, befrielse në shqip
çliroj në norvegjisht