perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çmoj në norvegjisht

Fjalë: çmoj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (11): anerkjenne, beregne, høyakte, respekt, skatta, skatte, verdsette, vurdere, bedømme, granska, beskatte
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze çmoj, çmoj në norvegjisht, anerkjenne në shqip
çmoj në norvegjisht