perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

abat në norvegjisht

Fjalë: abat (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (1): abbed
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze abat, abate meaning, abate definition, abat stock, abat preng doci, abat oliba, abat në norvegjisht, abbed në shqip
abat në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

mendoj per ty zemer real madrit