perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

administratë në norvegjisht

Fjalë: administratë (numri i letrave: 12)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (13): administrasjon, forvaltning, ledning, regi, styrelse, byrå, direksjon, havnemyndigheter, kontor, råd, retning, styre, stell
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze administratë, administratë në norvegjisht, administrasjon në shqip
administratë në norvegjisht