perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

administroj në norvegjisht

Fjalë: administroj (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (26): administrere, administrert, forvalte, handsa, lede, anføre, beherske, beordre, bestyre, dirigere, føre, forestå, guide, handbok, kjøre, leda, rikta, styre, veilede, forordna, forordne, forvalta, påbud, skauta, stanga, stelle
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze administroj, administroj në norvegjisht, administrere në shqip
administroj në norvegjisht