perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afat në norvegjisht

Fjalë: afat (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (18): fortid, framtid, futurum, klokkeslett, nåtid, oppta, periode, presens, tempus, tid, epoke, fase, krets, stadsdel, stund, termin, tidsalder, tidsrom
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze afat, fat loss factor review, fat joe, fat i zi, fat burning foods review, fat burning foods, afat në norvegjisht, fortid në shqip
afat në norvegjisht