perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afro në norvegjisht

Fjalë: afro (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (22): ikring, kring, om, omkring, omtrent, rundt, drivhjul, hjortetakk, hjul, krets, ring, sirkel, sykkel, ved, snart, nesten, cirka, henimot, nær, noenlunde, omlag, bortimot
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze afro, afroman, afrojack, afrocandy, afro wigs, afro samurai resurrection, afro në norvegjisht, ikring në shqip
afro në norvegjisht